Team

Wolter de Jonge
Leerkracht groep 8 | Adelaars (maandag, dinsdag, woensdag)

w.dejonge@andriesvandervlerk.nl

foto ontbreekt
Suzanne van Klink
Leerkracht groep 6 | Kangoeroes

s.vanklink@andriesvandervlerk.nl

Roy van der Schee
Leerkracht groep 8 | Adelaars (woensdag, donderdag, vrijdag)

r.vanderschee@andiesvandervlerk.nl

Robin van Eijk
Leerkracht Lekker Fit!

robin.vaneijk@andiesvandervlerk.nl

René Majoor
Leerkracht groep 7 | Pinguïns (woensdag, donderdag, vrijdag)

r.majoor@andriesvandervlerk.nl

foto ontbreekt
Debbie Leenheer
Leerkracht groep 5 | Beren (maandag t/m donderdag)

d.leenheer@andriesvandervlerk.nl

Anneke van Ooijen
Anneke van Ooijen
Directeur

info@andriesvandervlerk.nl

Natasja Snikkers
Intern Begeleider
Foto Monique Verweij
Monique Verweij
Leerkracht groep 1 & 2 | Krokodillen

monique.verweij@andriesvandervlerk.nl

Foto Esther Luijten
Esther Luijten
Leerkracht groep 1 & 2 | Vlinders

esther.luijten@andriesvandervlerk.nl

Foto Kirsten Kuus
Kirsten Kuus
Leerkracht

kirsten.kuus@andriesvandervlerk.nl

Bianca Houweling
Leerkracht groep 3/4 | Bijen (maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag)

bianca.houweling@andriesvandervlerk.nl

Foto Gera Verstegen
Gera Verstegen
Leerkracht groep 7 | Pinguïns (maandag, dinsdag, woensdag, donderdag)

gera.verstegen@andriesvandervlerk.nl

Foto Marleen in 't Veld
Marleen in 't Veld
Leerkracht groep 4/5 | Giraffen

marleen.intveld@andriesvandervlerk.nl

foto ontbreekt
Hilly
Concierge