Team

Anneke van Ooijen
Anneke van Ooijen
Directeur

info@andriesvandervlerkschool.nl

foto ontbreekt
Natasja Snikkers
Intern Begeleider

natasja.snikkers@stichtingboor.nl

Foto Monique Verweij
Monique Verweij
Leerkracht groep 1 & 2 | Krokodillen

monique.verweij@andriesvandervlerkschool.nl

Foto Esther Luijten
Esther Luijten
Leerkracht groep 1 & 2 | Vlinders

esther.luijten@andriesvandervlerkschool.nl

Foto Kirsten Kuus
Kirsten Kuus
Leerkracht groep 4 | Giraffen

kirsten.kuus@andriesvandervlerkschool,nl

Bianca Houweling
Leerkracht groep 3 | Bijen (maandag t/m donderdag)

bianca.houweling@andriesvandervlerkschool.nl

Foto Iris Buitenhuis
Iris Buitenhuis
Leerkracht groep 5 |Beren

iris.buitenhuis@andriesvandervlerk.nl

Foto Gera Verstegen
Gera Verstegen
Leerkracht groep 6 | Kangoeroes (maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag)

gera.verstegen@andriesvandervlerkschool.nl

Foto Marleen in 't Veld
Marleen in 't Veld
Leerkracht groep 7 | Pinguïns

marleen.intveld@andriesvandervlerkschool.nl

Foto Henriette Westerhof
Henriette Westerhof
Lekker Fit docent

info@andriesvandervlerkschool.nl

foto ontbreekt
Sarina Benca
Leerkracht groep 3 | Bijen (vrijdag)

info@andriesvandervlerkschool.nl

foto ontbreekt
Hilly Messemaker
Concierge

hilly.messemaker@andriesvandervlerkschool.nl

foto ontbreekt
Lisa van Ostaijen
Leerkracht groep 6 | Kangoeroes (woensdag)

info@andriesvandervlerkschool.nl